Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

Canon CLI-551XL Orjinal Gri Kartuş

Canon CLI-551XL Orjinal Gri Kartuş
Canon CLI-551XL Orjinal Gri Kartuş

Orijinal Canon Clı-551xl Orjinal Gri Kartuşları ile yüksek kaliteli günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca net metinler yazdırabilirsiniz. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan Orijinal CanonKartuşlarının Evde, işte ve okulda projeler için Canon yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Canon Kartuşları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Canon yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Canon Mürekkep kartuşları her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Canon yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Canon Clı-551xl Gri kartuş , günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Canon Clı-551xl Kartuş , Canon Pixma İP-7250 ve Canon Pixma MG-6350 ile uyumludur ve siyah mürekkep kullanarak 665 sayfa yazdırabilir.


Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Canon Clı-551xl Gri Kartuş ;

Canon Clı-551xl Orjinal Gri kartuş ~665 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Canon Clı-551xl kartuş Gri

Canon Clı-551xl Gri  Kartuş fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantilidir. Orijinal Canon Clı-551xl Gri kartuş satılmaktadır.

Canon Clı-551xl Orijinal Kartuş paketi Gri,

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Canon mürekkep kartuşlarıyla Canon yazıcılarınızdan ve Orijinal Canon mürekkep çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı mürekkebinin yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Canon yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Canon kartuşlarını tercih edin.Canon Clı-551xl kartuş uyumlu yazıcılar

 • Canon Pixma İP-7250
 • Canon Pixma MG-6350
 • Canon Pixma MG-7150
 • Canon Pixma MG-7550
 • Canon Pixma MX-925
Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri Canon Clı-551xl Gri
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal Canon marka kartuş
  Renk: Gri
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 665 sayfa
  Dolum miktarı: her biri 5 ml

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 275 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?CANON PIXMA İP-7250 ORJINAL KARTUŞ,CANON PIXMA MG-6350 ORJINAL K
MARKACanon
RengiGri
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺342,20 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $12,67
KDV Hariç: ₺290,00 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 9
 • Model: CLI-551XL-GY
 • Barkod: 4960999904542
0 Adet Satıldı
1795 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: