Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

Canon PGI-1500XL Siyah Orjinal Kartuş

Canon PGI-1500XL Siyah Orjinal Kartuş
Canon PGI-1500XL Siyah Orjinal Kartuş

Orijinal Pgı-1500xl Orjinal Siyah Kartuşları ile yüksek kaliteli günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca net metinler yazdırabilirsiniz. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan Orijinal CanonKartuşlarının Evde, işte ve okulda projeler için Canon yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Canon Kartuşları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Canon yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Canon Mürekkep kartuşları her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Canon yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Canon Pgı-1500xl Siyah kartuş , günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Canon Pgı-1500xl Kartuş ,CANON MAXIFY MB2050  ve CANON MAXIFY MB2350 ile uyumludur ve siyah mürekkep kullanarak 1200 sayfa yazdırabilir.


Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Canon Pgı-1500xl Siyah Kartuş ;

Canon Pgı-1500xl Orjinal Siyah kartuş ~1200 çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Canon Pgı-1500xl kartuş siyah

Canon Pgı-1500xl Siyah (Black) Kartuş fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantilidir. Orijinal Canon Pgı-1500xl Siyah kartuş satılmaktadır.

Canon Pgı-1500xl Orijinal Kartuş paketi Siyah,

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Canon mürekkep kartuşlarıyla Canon yazıcılarınızdan ve Orijinal Canon mürekkep çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı mürekkebinin yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Canon yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Canon kartuşlarını tercih edin.Canon Pgı-1500xl kartuş uyumlu yazıcılar


 • CANON MAXIFY MB2050 
 • CANON MAXIFY MB2350

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri Canon Pgı-1500xl Siyah 
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal Canon marka kartuş
  Renk: siyah
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 1200 sayfa
  Dolum miktarı: her biri 5 ml

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 1,200 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?CANON MAXIFY MB-2050 ORJINAL KARTUŞ, CANON MAXIFY MB-2150 ORJINA
MARKACanon
RengiSiyah
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺513,30 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $19,00
KDV Hariç: ₺435,00 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 10
 • Model: PG-1500XL-BK
 • Barkod: 13803051254
0 Adet Satıldı
1745 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: