Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

Epson T5441 Foto Siyah

Epson T5441 Foto Siyah
Ücretsiz Kargo
Epson T5441 Foto Siyah

Epson T5441 Orjinal Foto Siyah Kartuşları ile yüksek kaliteli günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca net metinler yazdırabilirsiniz. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan Orijinal Epson Kartuşlarının Evde, işte ve okulda projeler için Epson yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Epson Kartuşları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Epson yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Epson Mürekkep kartuşları her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Epson yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Epson T5441 Foto Siyah kartuş , günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Epson T5441 Kartuş ,Epson Stylus Photo Pro 4000 ve Epson Stylus Photo Pro 9600  uyumludur ve Foto Siyah mürekkep kullanarak 220 ml  yazdırabilir.

Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Epson T5441 Foto Siyah Kartuş ;

Epson T5441 Orjinal FotoSiyah kartuş ~220 ml çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Epson T5441 kartuş Foto Siyah 

Epson T5441 Foto Siyah fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantilidir. Orijinal Epson T5441 Foto Siyah kartuş satılmaktadır.

Epson T5441 Orijinal Kartuş paketi Foto Siyah ,

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Epson mürekkep kartuşlarıyla Epson yazıcılarınızdan ve Orijinal Epson mürekkep çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı mürekkebinin yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Epson yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Epson kartuşlarını tercih edin.Epson T5441 kartuş uyumlu yazıcılar

  • Epson Stylus Photo Pro 4000 
  • Epson Stylus Photo Pro 9600 

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

  • Her biri Epson T5441 Foto Siyah 
  • Optimum baskı kalitesi için orijinal Epson marka kartuş
  • Renk: Foto Siyah  
    Baskı kapasitesi: yaklaşık 220 ml

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ220 Ml.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?EPSON T5441 FOTO SIYAH ( PHOTO BLACK ) ORJINAL KARTUŞ,EPSON STYL
MARKAEpson
RengiFoto Siyah
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺603,83 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $22,35
KDV Hariç: ₺511,72 ₺ (TL)
  • Stok Adeti: 99
  • Model: T5441
  • Barkod: 10343840270
0 Adet Satıldı
3160 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: