Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

HP 900 -CB314AE Orjinal Siyah Kartuş

HP 900 -CB314AE Orjinal Siyah Kartuş
Çok Satılan -17 %
HP 900 -CB314AE Orjinal Siyah Kartuş

Orijinal HP 900 Mürekkep Kartuşları ile günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan Orijinal HP Kartuşlarının orijinal Evde, işte ve okulda projeler için HP yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal HP Kartuşları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için HP yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal HP Mürekkep kartuşları her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

HP yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan HP 900 Siyah Mürekkep Kartuşlar , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

HP 900 Kartuş , HP Deskjet 910 Yazıcı Orjinal Kartuş ile uyumludur ve siyah mürekkep kullanarak 450 sayfa yazdırabilir.


Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir. Kartuş bittiğinde, HP Planet Partners ile ücretsiz olarak geri dönüştürebilirsiniz. 

HP 900 kartuş siyah

HP 900 Siyah (Black) Kartuş  fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantilidir. Orijinal HP 900 Siyah kartuş renkli kartuş ile beraberinde satılmaktadır.

HP 900 Orijinal Siyah Kartuş paketi Siyah

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal HP mürekkep kartuşlarıyla HP yazıcılarınızdan ve Orijinal HP mürekkep çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı mürekkebinin yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş HP yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal HP kartuşlarını tercih edin.


HP 900 kartuş uyumlu yazıcılar 

  • HP Deskjet 910 Yazıcı


Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

  • Her biri HP 900 Siyah  1 kartuşlu Avantaj Paketi
  • Optimum baskı kalitesi için orijinal HP marka kartuş
    Renk: siyah 
    Baskı kapasitesi: yaklaşık 450 sayfa

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 YOĞUNLUKTA 250 SAYFADIR.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?HP DESKJET 900 ORJINAL KARTUŞ, HP DESKJET 910 ORJINAL KARTUŞ,HP
MARKAHP
RengiRenkli
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺585,30 ₺ (TL)
₺487,75 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $17,70
KDV Hariç: ₺413,35 ₺ (TL)
  • Stok Adeti: 1
  • Model: CB314A
  • Barkod: 883585108190
11 Adet Satıldı
6650 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: