Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

Hp 903XL-T6M11AE Sarı Orjinal Kartuş Yüksek Kapasiteli

Hp 903XL-T6M11AE Sarı Orjinal Kartuş Yüksek Kapasiteli
-66 %
Hp 903XL-T6M11AE Sarı Orjinal Kartuş Yüksek Kapasiteli

Orijinal HP 903xl Mürekkep Kartuşları ile günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan Orijinal HP Kartuşlarının orijinal Evde, işte ve okulda projeler için HP yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal HP Kartuşları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için HP yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal HP Mürekkep kartuşları her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

HP yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan HP 903xl Sarı Mürekkep Kartuşlar , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.


HP 903xl Kartuş , HP OfficeJet 6950 All-in-One HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One Orjinal Kartuş ile uyumludur ve Sarı mürekkep kullanarak 825 sayfa yazdırabilir.


Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir. Kartuş bittiğinde, HP Planet Partners ile ücretsiz olarak geri dönüştürebilirsiniz. 

HP 903xl kartuş Sarı 

HP 903xl Sarı (yellow) Kartuş  fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantilidir. Orijinal HP 903xl Sarı kartuş renkli kartuş ile beraberinde satılmaktadır.

HP 903xlOrijinal Sarı Kartuş paketi Sarı 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal HP mürekkep kartuşlarıyla HP yazıcılarınızdan ve Orijinal HP mürekkep çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı mürekkebinin yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş HP yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal HP kartuşlarını tercih edin.


HP 903xl kartuş uyumlu yazıcılar 

 • HP OfficeJet 6950 All-in-One 
 • HP OfficeJet Pro 6960 All-in-One 
 • HP OfficeJet Pro 6970 All-in-One


Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri HP 903xl Sarı 1 kartuşlu Avantaj Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal HP marka kartuş
  Renk: Sarı 
  Baskı Kapasitesi: yaklaşık 825 sayfa

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 825 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?Hp 903XL-T6M11AE Sarı Orjinal Kartuş Yüksek Kapasiteli,Hp Office
MARKAHP
RengiSarı
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺965,54 ₺ (TL)
₺325,44 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $17,10
KDV Hariç: ₺275,80 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 18
 • Model: T6M11AE
 • Barkod: 889894728968
0 Adet Satıldı
4398 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: