Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

HP 920XL YÜKSEK KAPASİTELİ KIRMIZI KARTUŞ

HP 920XL YÜKSEK KAPASİTELİ KIRMIZI KARTUŞ
HP 920XL YÜKSEK KAPASİTELİ KIRMIZI KARTUŞ

Orijinal Hp 920XL  Orjinal Kırmızı Kartuşları ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal HP Kartuşlarının orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için HP yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal HP Kartuşları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için HP yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal HP Mürekkep kartuşları her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

HP yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan HP 920XL Kırmızı Kartuşlar , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

HP 920XL Kartuş , HP Officejet 6000 Yazıcı ve HP Officejet 7000n Yazıcı ile uyumludur ve Kırmızı mürekkeplerle 700 sayfa yazdırabilir.


Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


HP 920XL Kırmızı Kartuş ;

HP Orijinal 920XL Kırmızı kartuş ~700 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

HP 920XL kartuş Kırmızı  

HP 920XL Kırmızı Kartuş fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz HP 920XL Kırmızı kartuşları kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

HP 920XL Orijinal Kırmızı Kartuş paketi Kırmızı 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal HP mürekkep kartuşlarıyla HP yazıcılarınızdan ve Orijinal HP mürekkep çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı mürekkebinin yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş HP yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal HP kartuşlarını tercih edin.


HP 920XL kartuş uyumlu yazıcılar

 • HP Officejet 6000 Yazıcı
 • HP Officejet 7000n Yazıcı
 • HP Officejet 6500 All-in-One Fonksiyonel
 • HP Officejet 6500 WI-FI Fonksiyonel
 • HP Officejet 6500A e-All-in-One Fonksiyonel
 • HP Officejet 7500A e-All-in-One FonksiyonelÖnemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri  HP 920XL  Kırmızı 1 kartuşlu Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal HP marka kartuş
  Renk: Kırmızı 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 700 sayfa
  Dolum miktarı: her biri 3 ml

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 700 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?HP OFFICEJET 6000 ORJINAL KARTUŞ, HP OFFICEJET 6000 WIRELESS ORJ
MARKAHP
RengiKırmızı
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺329,81 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $12,21
KDV Hariç: ₺279,50 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 10
 • Model: 920xlm
 • Barkod: 88442064934
0 Adet Satıldı
2606 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: