Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

HP 935XL-C2P26AE SARI ORJİNAL KARTUŞ YÜKSEK KAPASİTELİ

HP 935XL-C2P26AE SARI ORJİNAL KARTUŞ YÜKSEK KAPASİTELİ
-25 %
HP 935XL-C2P26AE SARI ORJİNAL KARTUŞ YÜKSEK KAPASİTELİ

Orijinal Hp 935xl Orjinal Sarı Kartuşları ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal HP Kartuşlarının orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için HP yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal HP Kartuşları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için HP yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal HP Mürekkep kartuşları her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

HP yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan HP 935xl Sarı Kartuşlar , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

HP 935xl Kartuş , HP Officejet Pro 6830 e-All-in-One Fonksiyonel ile uyumludur ve Sarı mürekkeplerle 825 sayfa yazdırabilir.


Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


HP 935xl Sarı Kartuş ;

HP Orijinal 935xl Sarı kartuş ~825 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

HP 935xl kartuş Sarı 

HP 935xl Sarı Kartuş fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz HP 935xl Sarı kartuşları kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

HP 935xl Orijinal Sarı  Kartuş paketi Sarı 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal HP mürekkep kartuşlarıyla HP yazıcılarınızdan ve Orijinal HP mürekkep çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı mürekkebinin yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş HP yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal HP kartuşlarını tercih edin.


HP 935xl kartuş uyumlu yazıcılar

 • HP Officejet Pro 6830 e-All-in-One FonksiyonelÖnemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri  HP 935xl Sarı 1 kartuşlu Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal HP marka kartuş
  Renk: Sarı 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 825 sayfa
  Dolum miktarı: her biri 3 ml


Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 825 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?HP OFFICEJET 6812 ORJINAL KARTUŞ, HP OFFICEJET 6815 ORJINAL KART
MARKAHP
RengiSarı
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺765,79 ₺ (TL)
₺573,86 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $21,24
KDV Hariç: ₺486,33 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 10
 • Model: 935xl-s
0 Adet Satıldı
2348 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: