Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

Hp 980-D8J07A Mavi Orjinal Kartuş

Hp 980-D8J07A Mavi Orjinal Kartuş
Hp 980-D8J07A Mavi Orjinal Kartuş

Orijinal Hp 980 Orjinal Mavi Kartuşları ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal HP Kartuşlarının orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için HP yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal HP Kartuşları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için HP yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal HP Mürekkep kartuşları her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

HP yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan HP 980 Mavi Kartuşlar , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.


HP 980 Kartuş ,HP Officejet Enterprise Renkli Flow MFP X585z (B5L06A) ve HP Officejet Enterprise Renkli MFP X585dn (B5L04A)  ile uyumludur ve Mavi mürekkeplerle 600 sayfa yazdırabilir.


Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


HP 980 Mavi Kartuş ;

HP Orijinal 980 Mavi kartuş ~6600 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

HP 980 kartuş Mavi 

HP 980 Mavi Kartuş fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz HP 980 Mavi kartuşları kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

HP 980 Orijinal Mavi Kartuş paketi Mavi

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal HP mürekkep kartuşlarıyla HP yazıcılarınızdan ve Orijinal HP mürekkep çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı mürekkebinin yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş HP yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal HP kartuşlarını tercih edin.


HP 980 kartuş uyumlu yazıcılar

 • HP Officejet Enterprise Renkli Flow MFP X585z (B5L06A)
 • HP Officejet Enterprise Renkli MFP X585dn (B5L04A)
 • HP Officejet Enterprise Renkli MFP X585f (B5L05A)
 • HP Officejet Enterprise Renkli X555dn (C2S11A)
 • HP Officejet Enterprise Renkli X555xh (C2S12A)Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri  HP 980 Mavi 1 kartuşlu Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal HP marka kartuş
  Renk: Mavi 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 6600 sayfa
  Dolum miktarı: her biri 3 ml

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺1.921,49 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $71,12
KDV Hariç: ₺1.628,38 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 2
 • Model: D8J09A
 • Barkod: 887758769126
0 Adet Satıldı
3270 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: