Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

LEXMARK 505H / MS610 -50F5H00 ORJİNAL TONER

LEXMARK 505H / MS610 -50F5H00 ORJİNAL TONER
Ücretsiz Kargo
LEXMARK 505H / MS610 -50F5H00 ORJİNAL TONER

LEXMARK 505H  Siyah Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal LEXMARK Tonerlerinin orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için LEXMARK yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal LEXMARK Tonerları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için LEXMARK yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal LEXMARK Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

LEXMARK yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan LEXMARK 505H  Siyah Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

LEXMARK 505H  Toner Lexmark MS310 ve LEXMARK MS410 ile uyumludur ve Siyah Tonerlerle 5000 sayfa yazdırabilir.

 
Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


LEXMARK 505H  Siyah Toner;

LEXMARK Orijinal 505H  Siyah Toner~5000 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

LEXMARK 505H  Toner Siyah 

LEXMARK 505H  Siyah Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz LEXMARK 505H  Siyah Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

LEXMARK 505H  Orijinal Siyah Toner paketi Siyah 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal LEXMARK Tonerleriyle LEXMARK yazıcılarınızdan ve Orijinal LEXMARK toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş LEXMARK yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal LEXMARK Tonerlerini tercih edin.

LEXMARK 505H  Toner uyumlu yazıcılar

 • Lexmark MS310
 • Lexmark MS410
 • Lexmark MS510
 • Lexmark MS610

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri  LEXMARK 505H   Siyah 1 tonerli Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal LEXMARK marka toner
  Renk: Siyah 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık5000 sayfa

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺1.174,10 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $43,46
KDV Hariç: ₺995,00 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 5
0 Adet Satıldı
1760 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: