Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

OLIVETTI D-COPIA 253MF / 303MF ORJINAL TONER

OLIVETTI D-COPIA 253MF / 303MF ORJINAL TONER
Ücretsiz Kargo
OLIVETTI D-COPIA 253MF / 303MF ORJINAL TONER

Olıvettı 253mf  Sıyah Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal Olıvettı Tonerlerinin orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için Olıvettı yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Olıvettı Tonerları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Olıvettı yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Olıvettı Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Olıvettı yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Olıvettı 253mf  Sıyah Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Olıvettı 253mf  Toner , Olivetti D-Color 253MF ve Olivetti D-Color 253MF Plus ile uyumludur ve Sıyah Tonerlerle 15000 sayfa yazdırabilir.

Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Olıvettı 253mf  Sıyah Toner;

Olıvettı Orijinal 253mf  Sıyah Toner~15000 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Olıvettı 253mf  Toner Sıyah 

Olıvettı 253mf  Sıyah Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz Olıvettı 253mf  Sıyah Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Olıvettı 253mf  Orijinal Sıyah Toner paketi Sıyah 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Olıvettı Tonerleriyle LEXMARK yazıcılarınızdan ve Orijinal Olıvettı toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Olıvettı yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Olıvettı Tonerlerini tercih edin.

Olıvettı 253mf Toner uyumlu yazıcılar

 • Olivetti D-Copia 253MF 
 • Olivetti D-Copia 253MF Plus 
 • Olivetti D-Copia 303MF 
 • Olivetti D-Copia 303MF Plus
 •  

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri Olıvettı 253mf Sıyah 1 tonerli Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal Olıvettı marka toner
  Renk: Sıyah 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık15000 sayfa

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 15,000 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?OLIVETTI D-COPIA 253MF / 303MF ORJINAL TONEROLIVETTI D-COPIA 253
MARKAOlivetti
RengiSiyah
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺821,63 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $30,41
KDV Hariç: ₺696,30 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 99
 • Model: 303MF
 • Barkod: 8020334317157
0 Adet Satıldı
1810 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: