Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

OLIVETTI MF-25 KIRMIZI ORJINAL FOTOKOPI TONER

OLIVETTI MF-25 KIRMIZI ORJINAL FOTOKOPI TONER
Ücretsiz Kargo
OLIVETTI MF-25 KIRMIZI ORJINAL FOTOKOPI TONER

Olıvettı Mf-25 Kırmızı Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal Olıvettı Tonerlerinin orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için Olıvettı yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Olıvettı Tonerları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Olıvettı yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Olıvettı Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Olıvettı yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Olıvettı Mf-25 Kırmızı Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Olıvettı Mf-25 Toner , Olivetti D-Color MF 25 Color Copier ve Olivetti D-Color MF 25 Plus Color Copier ile uyumludur ve Kırmızı Tonerlerle 20000 sayfa yazdırabilir.

Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Olıvettı Mf-25 Kırmızı Toner;

Olıvettı Orijinal Mf-25 Kırmızı Toner~20000 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Olıvettı Mf-25 Toner Kırmızı 

Olıvettı Mf-25 Kırmızı Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz Olıvettı Mf-25 Kırmızı Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Olıvettı Mf-25 Orijinal Kırmızı Toner paketi Kırmızı 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Olıvettı Tonerleriyle LEXMARK yazıcılarınızdan ve Orijinal Olıvettı toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Olıvettı yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Olıvettı Tonerlerini tercih edin.

Olıvettı Mf-25 Toner uyumlu yazıcılar

 • Olivetti D-Color MF 25 Color Copier
 • OLIVETTI D-Color MF 25 Plus Color Copier
 •  

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri Olıvettı Mf-25 Kırmızı 1 tonerli Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal Olıvettı marka toner
  Renk: Kırmızı 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 20000 sayfa

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 12,000 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?OLIVETTI MF-25 KIRMIZI ORJINAL FOTOKOPI TONER,OLIVETTI D-COLOR M
MARKAOlivetti
RengiKırmızı
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺724,28 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $26,81
KDV Hariç: ₺613,80 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 99
 • Model: MF-25
 • Barkod: 8020334285173
0 Adet Satıldı
1586 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: