Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

PANASONIC UG-3350 ORJINAL TONER

PANASONIC UG-3350 ORJINAL TONER
PANASONIC UG-3350 ORJINAL TONER

Panasonıc Ug-3350 Sıyah Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal Panasonıc Tonerlerinin orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için Panasonıc yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Panasonıc Tonerları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Panasonıc yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Panasonıc Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Panasonıc yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Panasonıc Ug-3350 Sıyah Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Panasonıc Ug-3350 Toner , Panasonıc PanaFax UF-585 Fax ve Panasonıc PanaFax UF-590 Fax ile uyumludur ve Sıyah Tonerlerle 7500 sayfa yazdırabilir.

Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Panasonıc Ug-3350 Sıyah Toner;

Panasonıc Orijinal Ug-3350 Sıyah Toner~7500 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Panasonıc Ug-3350 Toner Sıyah 

Panasonıc Ug-3350 Sıyah Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz Panasonıc Ug-3350 Sıyah Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Panasonıc Ug-3350 Orijinal Sıyah Toner paketi Sıyah 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Panasonıc Tonerleriyle LEXMARK yazıcılarınızdan ve Orijinal Panasonıc toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Panasonıc yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Panasonıc Tonerlerini tercih edin.

Panasonıc Ug-3350 Toner uyumlu yazıcılar

 • Panasonıc PanaFax UF-585 Fax
 • PANASONIC PanaFax UF-590 Fax
 • PANASONIC PanaFax UF-595 Fax
 • PANASONIC PanaFax UF-6100 Fax


Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri Panasonıc Ug-3350 Sıyah 1 tonerli Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal Panasonıc marka toner
  Renk: Sıyah 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 7500 sayfa

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 7,500 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?PANASONIC UG-3350 ORJINAL TONER,PANASONIC PANAFAX UF-580 ORJINAL
MARKAPanasonic
RengiSiyah
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺519,20 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $19,22
KDV Hariç: ₺440,00 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 5
 • Model: UG-3350
 • Barkod: 5025232253685
0 Adet Satıldı
2689 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: