Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

SAMSUNG CLT-K503L SIYAH ORJINAL TONER

SAMSUNG CLT-K503L SIYAH ORJINAL TONER
Ücretsiz Kargo
SAMSUNG CLT-K503L SIYAH ORJINAL TONER

Samsung Clt-K503l Sıyah Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal Samsung Tonerlerinin orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için Samsung yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Samsung Tonerları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Samsung yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Samsung Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Samsung yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Samsung Clt-K503l Sıyah Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Samsung Clt-K503l Toner Samsung ProXpress C3010dw ve Samsung ProXpress C3010nd ile uyumludur ve Sıyah Tonerlerle 8000 sayfa yazdırabilir.

Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Samsung Clt-K503l Sıyah Toner;

Samsung Orijinal Clt-K503l Sıyah Toner~8000 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Samsung  Clt-K503l Toner Sıyah 

Samsung Clt-K503l Sıyah Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz Samsung Clt-K503l Sıyah Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Samsung Clt-K503l Orijinal Sıyah  Toner paketi Sıyah 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Samsung Tonerleriyle Samsung yazıcılarınızdan ve Orijinal Samsung toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Samsung  yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Samsung Tonerlerini tercih edin.

Samsung Clt-K503l Toner uyumlu yazıcılar

 • Samsung ProXpress C3010dw 
 • Samsung ProXpress C3010nd 
 • Samsung ProXpress C3060fr 
 • Samsung ProXpress C3060nd
 •  

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri Samsung Clt-K503l Sıyah 1 tonerli Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal Samsung marka toner
  Renk: Sıyah 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 8000 sayfa

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 8,000 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?SAMSUNG CLT-K503L SIYAH ORJINAL TONER,SAMSUNG PROXPRESS C3010DW
MARKASamsung
RengiSiyah
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺1.156,40 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $42,80
KDV Hariç: ₺980,00 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 5
 • Model: K503L
 • Barkod: 0191628446780
0 Adet Satıldı
1741 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: