Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

Toshıba E-Studıo T-1640E Orjınal Fotokopı Toner Yüksek Kapasiteli

Toshıba E-Studıo T-1640E Orjınal Fotokopı Toner Yüksek Kapasiteli
Toshıba E-Studıo T-1640E Orjınal Fotokopı Toner Yüksek Kapasiteli

Toshıba T-1640E Siyah Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal Toshıba Tonerlerinin orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için Toshıba yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Toshıba Tonerları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Toshıba yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Toshıba Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Toshıba yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Toshıba T-1640E Siyah Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Toshıba T-1640E Toner , Toshiba E-Studio 163 ve Toshıba oshiba E-Studio 165 ile uyumludur ve Siyah Tonerlerle 24000 sayfa yazdırabilir.

Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Toshıba T-1640E Siyah Toner;

Toshıba Orijinal T-1640E Siyah Toner~24000 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Toshıba T-1640E Toner Siyah 

Toshıba T-1640E Siyah Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz Toshıba T-1640E Siyah Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Toshıba T-1640E Orijinal Siyah Toner paketi Siyah 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Toshıba Tonerleriyle Toshıba yazıcılarınızdan ve Orijinal Toshıba toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Toshıba yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Toshıba Tonerlerini tercih edin.

Toshıba Mx-1640E Toner uyumlu yazıcılar

 • Toshiba E-Studio 163 
 • Toshiba E-Studio 165 
 • Toshiba E-Studio 166 
 • Toshiba E-Studio 167 
 • Toshiba E-Studio 203 
 • Toshiba E-Studio 205 
 • Toshiba E-Studio 206  
 • Toshiba E-Studio 207 
 • Toshiba E-Studio 237

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri Toshıba T-1640E Siyah 1 tonerli Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal Toshıba marka toner
  Renk: Siyah 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 24000 sayfa

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 24,000 Sayfadır.
MARKAToshiba
RengiSiyah
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺385,00 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $13,97
KDV Hariç: ₺326,27 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 5
 • Model: T-1640E
0 Adet Satıldı
3169 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: