Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

TOSHIBA T-3520D ORJINAL TONER

TOSHIBA T-3520D ORJINAL TONER
TOSHIBA T-3520D ORJINAL TONER

Toshıba T-3520d Siyah Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal Toshıba Tonerlerinin orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için Toshıba yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Toshıba Tonerları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Toshıba yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Toshıba Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Toshıba yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Toshıba T-3520d Siyah Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Toshıba T-3520d Toner , Toshiba E-Studio 350 ve Toshıba oshiba E-Studio 352 ile uyumludur ve Siyah Tonerlerle 18000 sayfa yazdırabilir.

Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Toshıba T-3520d Siyah Toner;

Toshıba Orijinal T-3520d Siyah Toner~18000 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Toshıba T-3520d Toner Siyah 

Toshıba T-3520d Siyah Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz Toshıba T-3520d Siyah Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Toshıba T-3520d Orijinal Siyah Toner paketi Siyah 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Toshıba Tonerleriyle Toshıba yazıcılarınızdan ve Orijinal Toshıba toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Toshıba yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Toshıba Tonerlerini tercih edin.

Toshıba T-3520d Toner uyumlu yazıcılar

 • Toshiba E-Studio 350 
 • Toshiba E-Studio 352 
 • Toshiba E-Studio 450 
 • Toshiba E-Studio 452

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri Toshıba T-3520d Siyah 1 tonerli Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal Toshıba marka toner
  Renk: Siyah 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 18000 sayfa

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 18,000 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?TOSHIBA T-3520D ORJINAL TONER,TOSHIBA E-STUDIO 350 ORJINAL TONER
MARKAToshiba
RengiSiyah
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺262,20 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $9,70
KDV Hariç: ₺222,20 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 9
 • Model: 3520D
 • Barkod: 5704327597421
0 Adet Satıldı
1790 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: