Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

XEROX 7100 KIRMIZI MUADIL TONER

XEROX 7100 KIRMIZI MUADIL TONER
XEROX 7100 KIRMIZI MUADIL TONER

Xerox 7100 Muadil Kırmızı Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Muadil Xerox Tonerlerinin Muadil renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için Xerox yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Muadil Xerox Tonerleri, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Xerox yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Muadil Xerox Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Xerox yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Xerox 7100 Kırmızı Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Xerox 7100 Toner Xerox Phaser 7100DN ve Xerox Phaser 7100DN uyumludur ve Kırmızı Tonerlerle 4500 sayfa yazdırabilir.


Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Xerox 7100 Kırmızı Toner;

Xerox Muadil 7100 Kırmızı Toner~4500 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Xerox 7100 Toner Kırmızı 

Xerox 7100 Kırmızı Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz  Xerox 7100 Kırmızı Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Xerox 7100 Muadil Kırmızı Toner paketi Kırmızı 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Muadil Xerox Tonerleriyle Xerox yazıcılarınızdan ve Muadil Xerox toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Xerox yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Muadil Xerox Tonerlerini tercih edin.

Xerox 7100 toner uyumlu yazıcılar

 • Xerox Phaser 7100 
 • Xerox Phaser 7100DN 
 • Xerox Phaser 7100N

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri  Xerox 7100 Kırmızı 1 tonerli Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için Muadil Xerox marka kartuş
  Renk: Kırmızı 
  Baskı kapasitesi: yaklaş 4500 sayfa

a
Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 4,500 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?XEROX 7100 KIRMIZI MUADİL TONER 4.5K,XEROX PHASER 7100 MUADIL TO
MARKAXerox
RengiKırmızı
Üretim TürüMuadil

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺434,10 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $15,75
KDV Hariç: ₺367,88 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 99
 • Model: B7100M
 • Barkod: 8681986254896
0 Adet Satıldı
1545 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: