Microsoft Office 365 – A1 Plus | Global Admin Account + Domain + Self Service Software + 10K User License User
istanbul hurdacı, ataşehir hurdacı, aksaray hurdacı, dudullu hurdacı, bostancı hurdacı
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
2000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kapıda Ödeme ve Kargo Ücretsiz

XEROX WORKCENTRE PE16-113R00667 ORJINAL TONER

XEROX WORKCENTRE PE16-113R00667 ORJINAL TONER
XEROX WORKCENTRE PE16-113R00667 ORJINAL TONER

Xerox Pe16 Sıyah Tonerleri ile yüksek kaliteli renkli fotoğraflar ve günlük belgeler oluşturun. Bu güvenilir kartuşlar tutarlı sonuçlar verir, böylece kartuşunuzun ömrü boyunca canlı renkler ve net metinler yazdırabilirsiniz. Gerçekçi renkler. Her sayfada solmaya karşı dayanıklı, dayanıklı baskılar güvenilir bir şekilde sunan orijinal Orijinal Xerox Tonerlerinin orijinal renkleriyle en sevdiğiniz fotoğrafları hayata geçirin. Evde, işte ve okulda projeler için Xerox yazıcınızla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış kartuşlardan beklediğiniz değeri elde edin.

Çevresel seçim. Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegen düşünülerek tasarlandı. Orijinal Xerox Tonerları, güvenilir kalite, sonuçlar ve tutarlı performans için Xerox yazıcılarla tam olarak geliştirilmiş tek kartuştur. Raporlar, belgeler veya en sevdiğiniz fotoğraflar, Orijinal Xerox Tonerleri her seferinde en kaliteli sonuçları verir.

Xerox yazıcınız için tutarlı, güvenilir sonuçlar sunmak üzere tasarlanan Xerox Pe16 Sıyah Tonerler , canlı renkli fotoğraflar ve günlük belgeler yazdırmak için mükemmeldir.

Xerox Pe16 Toner Xerox Workcentre PE-16 ve Xerox Workcentre PE-16e ile uyumludur ve Sıyah Tonerlerle 3500 sayfa yazdırabilir.

Paradan tasarruf etmenize yardımcı olan birleşik paket, mürekkebi ayrı olarak satın almak zorunda kalmadan tüm mürekkebinizi yenilemek için mükemmeldir.


Xerox Pe16 Sıyah Toner;

Xerox Orijinal Pe16 Sıyah Toner~3500 sayfa çıktı %5 yoğunlukta verebilmektedir.

Xerox Pe16 Toner Sıyah 

Xerox Pe16 Sıyah Toner fatura tarihinizden itibaren iki yıl distribütör garantisi bulunmaktadır. Dilerseniz Xerox Pe16 Sıyah Tonerleri kartuscenter.com üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Xerox Pe16 Orijinal Sıyah Toner paketi Sıyah 

Düşük mürekkep seviyesi güvenilir performansı ve güvenilir tutarlı sonuçlar için sahtekarlık koruması ve akıllı uyarı sistemi ile Orijinal Xerox Tonerleriyle Xerox yazıcılarınızdan ve Orijinal Xerox toz çıkışınızdan en iyi şekilde yararlanın Renkli fotoğraflar ve günlük belgeler, laboratuvar kalitesinde yazdırın. Projelerinizin gerçekleştirilmesini basitleştirin. Kesin uyarılarla yazıcı tozunun yanlış zamanda boş olmaması önlenebilir.

Her zaman mükemmel baskı sonuçları elde etmek için, özel kullanım için olduğu, okul ve firmanız için geliştirilmiş ve test edilmiş Xerox yazıcınızla kullanım için en uygun baskıyı oluşturun.
Yazıcınız için özel olarak tasarlanmış Orijinal Xerox Tonerlerini tercih edin.

Xerox Pe16 Toner uyumlu yazıcılar

 • Xerox Workcentre PE-16 
 • Xerox Workcentre PE-16e

Önemli Detaylar ve Ayrıntılar

 • Her biri Xerox Pe16 Sıyah 1 tonerli Paketi
 • Optimum baskı kalitesi için orijinal Xerox marka toner
  Renk: Sıyah 
  Baskı kapasitesi: yaklaşık 3500 sayfa

Özellikler
BASKI KAPASİTESİ%5 Yoğunlukta 3,500 Sayfadır.
Bu Ürün Hangi Cihazlara Uygundur ?XEROX WORKCENTRE PE16-113R00667 ORJINAL TONER,XEROX WORKCENTRE P
MARKAXerox
RengiSiyah
Üretim TürüOrjinal

Değerlendirme Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İncelediğiniz ürün Resmi Türkiye distribütör veya ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantilidir. Stoklarımızdan gönderilen ürün genellikle aynı gün, yoğunluğa bağlı olarak en geç 2 iş günü içerisinde adresinize yurtiçi kargo ile teslim edilir. Sitemizden Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü kargo edilmektedir.


₺542,56 ₺ (TL)
Dolar Fiyatı: $20,08
KDV Hariç: ₺459,80 ₺ (TL)
 • Stok Adeti: 99
 • Model: PE16
 • Barkod: 0095205136678
0 Adet Satıldı
1380 görüntülenme

Mevcut Seçenekler: